Блоги

Надзвичайно потужний інструмент для освітнього процесу

Про надзвичайно потужний інструмент у формуванні онлайн, і не тільки, освіти. PREZI - це платформа, фунціонал якої можна застосовувати для вирішення багатьох завдань навчального і презентаційного характеру. А також оцифровка стендів Що це таке?
Переглянути

КОМУ І ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНИЙ МАЛЮНОК

Розглянемо основні три групи людей, яким обов'язково потрібно освоїти основи образотворчої грамоти, перед тим як почати займатися мистецтвом і шукати свій шлях самовираження.
Переглянути

ШІСТЬ ПРИЧИН РОЗПОЧАТИ МАЛЮВАТИ ВЖЕ СЬОГОДНІ

А Ви пробували малювати? Малювати просто так, для себе. Навіть не вміючи, не знаючи ніяких законів композиції, перспективи чи тонового малюнку. Скажете, навіщо воно Вам. Можливо й так. Але є одне ВЕЛИКЕ АЛЕ…
Переглянути

ЧИМ ЦІКАВА СІЛЬСЬКА ШКОЛА?

Коротеньке відео про сільську школу, про її інтер'єри, оформлення, атмосферу та про стенди, які у ній знаходяться.
Переглянути

Привітання з Новим 2020-м роком та Різдвом Христовим

Як ми будемо розвиватися у 2020-му році.
Переглянути

Підсумки 2019 року, або як я шукаю додатковий заробіток і справу свого життя.

Відверта розповідь про пошук і про те, що в 47 можна відчувати себе так, ніби тобі 20 і в тебе ще все по переду. Також, чому важливо робити підсумки та ставити цілі, якщо ти хочеш розвиватися.
Переглянути

Як виклеїти наклейку на будь-яку основу?!

Замовити наклейки для стендів – якісно та недорого. Широкий вибір макетів, якісні матеріали, хороше візуальне наповнення – чекаємо ваших заявок.
Переглянути

Для чого потрібні стенди у методичний кабінет

Замовити стенди в методичний кабінет – якісно та недорого. Широкий вибір макетів, якісні матеріали, хороше візуальне наповнення – чекаємо ваших заявок
Переглянути

Дізнайтеся про основні способи монтажу стендів без бортів.

Як закріпити стенд на стіну. Де купити якісні та сучасні стенди у школу. Як ми оформляли стіни у Новому селі. Які стенди привезли. Про це та багато іншого ми поговоримо у цій статті.
Переглянути