Дізнайтеся про основні способи монтажу стендів без бортів.

Стенди для школи. Початок співпраці.

Все почалося з простого дзвінка по телефону рівно рік назад. Як завжди, мій сайт знайшли в інтернеті і зателефонували, щоб взнати умови замовлення стендів.

Зразу ж скажу, розмова була не легкою. На «кону» оформлення всієї школи, а ми один одного не знаємо, довірливі відносини вибудовуються не зразу. Я переживав, чи отримаю гроші за свою роботу, а директор школи п. Наталя відповідно переймалася тим, чи справлюся я із замовленням і яка ж якість моєї продукції. Але в кінці кінців вирішили спробувати.

Тоді ми змогли оформити більшу половину школи. Все у нас пройшло бездоганно. Подякували один одному за співпрацю.

Пройшов рік.

Я точно не знаю про фінансування школи у Новому селі, але на скільки розумію, школа виграла якийсь конкурс. У них зявилася можливість обновити практично все.

Перший раз, коли привозив шкільні стенди, то на подвірї ще клали бруківку, зараз не впізнати, все навколо змінилося.

Після спілкування з директором, я зрозумів, що навіть при такому масштабному фінансуванні є дуже багато підводних каменів, які потрібно обійти. Черговий раз переконуюся у тому, що професія учителя у сучасних умовах, надзвичайно важка. І тільки люди, які безмежно віддані цій професії можуть тут працювати, досягаючи нових висот.

Нове замовлення.

У цьому році я отримав нове замовлення на виготовлення шкільних стендів. Ми виготовили стенди у вестибюль «ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ УКРАЇНИ». Комплект спортивних стендів був підготовлений для коридору біля спортзалу. Також я привіз стенди для англійського кабінету та кабінету зарубіжної літератури.

Робота продовжується. Зараз ми опрацьовуємо кабінет історії, української мови, початкових класів та ряд інших тематик. Будуть розроблятися нові варіанти стендів, про які я поки що навіть сам не знаю. Але співпраця обіцяє бути довгою.

Способи монтажу.

Зі стендами з бортами все просто, у них на звороті є два залізних вушка. Приклали, вирівняли, відмалювали олівцем точки свердління, зробили у стіні два отвори, вставили дюбелі і вішаємо стенд на ці дюбелі як картинку.

Зі стендами без бортів набагато все складніше. Тут є чимало різних способів монтажу. Самий традиційний – саморізами по периметру наскрізь (у відео я покажу), крім того у цій школі я зміг відзняти спосіб монтажу на склотримачі  (як на мене досить цікава техніка). А ще я побачив такий спосіб монтажу як на рідкі цвяхи. Цей спосіб класний тим, що не видно ніяких кріплень, але тут є один момент, якщо у майбутньому виникне необхідність перевісити ці стенди чи зняти для поточного ремонту класу, з демонтажем можуть виникнути труднощі, стенди мажна пошкодити. Тут цей момент потрібно враховувати при вибору способу монтажу.

Крім цього стенди можна наклеювати на старі стенди, при цьому потрібно точно знати розміри або можна наклеювати на нові деревяні підрамники чи якусь іншу основу. Тобто поле для фантазії не обмежене.

На завершення коротко про відео.

Цей сюжет, у першу чергу, розрахований на керівників навчальних закладів, які мають можливість знайти фінансове забезпечення для оформлення навчального закладу високоякісними пластиковими стендами від «StandMarket».

В ньому, на скільки це можливо, я показав які стенди були замовлені, якими способами їх монтували на стіни, а також хочу донести, що якісно виконана робота – це реальність, свідченням тому є повторні замовлення від людей, які вже працювали зі мною.

Працюймо разом.

P.S. Шановні учителі, Ви тільки не подумайте, що я беруся тільки за великі проекти. Для мене кожен замовник важливий, навіть якщо він замовляє маленький банер за 100 грн. Прошу про це памятати.

Успіхів Вам у ваших починаннях.