Пластик (ламінований без бортів)

    Ламінований стенд - виготовлений на твердій пластиковій основі (ПВХ) товщиною 3 мм. Друк наноситься на плівку ORACAL, покривається прозорою захисною плівкою і виклеюється на поверхню пластика. У роботі застосовується пластик тільки від європейських виробників - Ongrofoam / Plafoam. Ламінована поверхня практично не має ніяких обмежень в експлуатації. Застосовується в будь-яких умовах, як в приміщенні, так і на вулиці. Якщо діти залили або пописали стенд, його можна спокійно почистити і навіть помити.

    Ламінований стенд на основі пластика дуже стійкий до різних кислот, солей і дезінфікуючих засобів, а також до погодних умов. Він не містить в собі важких металів, не піддається корозії. Достатня жорсткість і міцність на злам, відносно низька щільність, мала вага і легкість в обробці роблять його ідеальним для застосування в оформленні класу.

    Ламінований стенд без бортів - це стенд, у якого на зворотній стороні передбачені поперечні планочки зверху, по середині і внизу. Планочка зверху передбачена для того, щоб на неї фіксувати залізні вушка для кріплення стенда на стіну. Середня і нижня планочки використовуються для рівномірної віддаленості поверхні стенда від стіни.